Folke Ohlsson fåtölj

Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj
Folke Ohlsson fåtölj

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, Ljungs industrier, fåtölj ´USA 143´, 1950-tal, lackat trä med mässingsskor och stoppade delvis spiralfjädrade textilklädda plymåer, sitthöjd ca 42 cm, 70x70 cm

Visst slitage

493616

2017-10-19