Skulptur brons Mercurius

Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius
Skulptur brons Mercurius

Klubbat för:

11 000 SEK

10 000 SEK

SKULPTUR, efter Giovanni da Bologna (omkring 1900), Mercurius, brunpatinerad brons, höjd inklusive stensockel 71 cm

Stensockel med nagg, lagning

493620

2017-11-05