Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
SKULPTUR, efter Giovanni da Bologna (omkring 1900), Mercurius, brunpatinerad brons, höjd inklusive stensockel 71 cm
Stensockel med nagg, lagning
493620
2017-11-05