Brunel de Neuville oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED ARTHUR BRUNEL DE NEUVILLE (Frankrike 1852-1941): Katter, signerad Brunel Neuville, olja på pannå, 26x44 cm

Krackelerinagr, pannå med skador

493627

2017-10-19