Walter Knoll skrivbord ´Alpha´

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALTER KNOLL, skrivbord, "Alpha", wengefanér, shakerben i formstöpt metall, lådor samt skiva i skinn, ca höjd 72, 200x100 cm

Bruksslitage, vissa fanérskador

493632

2017-10-19