Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SOLUR, 1900-talets andra hälft, bemålat järn, detaljer i koppar, fot med sockel föreställande mansfigur, monterad på benställning i gjutjärn, total höjd höjd ca 146 cm
Bruksslitage
493641
2017-10-19