Kandelaber restauration

Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration
Kandelaber restauration

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABER, Frankrike, 1800-talets första hälft, restauration, för 4 ljus, brännförgylld och patinerad brons, höjd ca 60 cm

Slitage, lagningdelvis ompatinerad, något

493642

2017-10-19