Peter Dahl blyerts KB-Meny

Peter Dahl blyerts KB-Meny
Peter Dahl blyerts KB-Meny
Peter Dahl blyerts KB-Meny
Peter Dahl blyerts KB-Meny
Peter Dahl blyerts KB-Meny
Peter Dahl blyerts KB-Meny

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Dryckesbroder, signerad och daterad Peter Dahl -93, blyerts på KB-Meny, ca 20x27 cm,

KB - Konstnärsbaren Stockholm

493647

2017-10-19