Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOLKDRÄKT, 3 dlr., Dalarna, Dala Floda och Leksand 1900-talets första hälft, bestående av: klänning, jacka, blus
Skador, slitage, vita underskjortan har en reva
493648
2017-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här