Folkdräkt Dalarna

Folkdräkt Dalarna
Folkdräkt Dalarna
Folkdräkt Dalarna
Folkdräkt Dalarna

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FOLKDRÄKT, 3 dlr., Dalarna, Dala Floda och Leksand 1900-talets första hälft, bestående av: klänning, jacka, blus

Skador, slitage, vita underskjortan har en reva

493648

2017-10-19