Superellips konferensbord
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, tvådelad skiva, 10 förkromade spännben, uttag för datorer, ca höjd ca 71, 420x140 cm
Bruksslitage, smärre fanérskador
493650
2017-10-18