Superellips konferensbord

Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord
Superellips konferensbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, tvådelad skiva, 10 förkromade spännben, uttag för datorer, ca höjd ca 71, 420x140 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador

493650

2017-10-18