Fåtölj gustaviansk stil
Valmis
2017-10-19
493651
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, klädd i grönt, vändbar plymå, sitthöjd 47, rygghöjd 93 cm
Nyomklädd, stomme med bruksslitage