Fåtölj gustaviansk stil

Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil
Fåtölj gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, klädd i grönt, vändbar plymå, sitthöjd 47, rygghöjd 93 cm

Nyomklädd, stomme med bruksslitage

493651

2017-10-19