Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LEE BONTECOU (USA, född 1931): Utan titel, signerad och numrerad Bontecou 137/300, litografi 23x30 cm
PROVENIENS: Galleri Östermalm, Stockholm
493652
2017-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här