Kasthall matta

Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNILLA LAGERHEM ULLBERG, Kasthall, matta "Moss 6", rödorange utförande, ca 200x200 cm
Skador: Bruksslitage

493655

2017-10-24