Amalia Kuylenstierna oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AMALIA KUYLENSTIERNA (1842-1909): tillskriven, Landskapsmotiv, olja på duk, ca 28x42 cm

Krackeleringar, färgbortfall

493656

2017-10-20