Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AMALIA KUYLENSTIERNA (1842-1909): tillskriven, Landskapsmotiv, olja på duk, ca 28x42 cm
Krackeleringar, färgbortfall
493656
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här