Delar till Folkdräkt Rättvik Dalarna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DELAR TILL FOLKDRÄKT, Dalarna, Rättvik, 1900-tal, bestående av: kjol och väska

Slitage

493658

2017-10-19