Max Walter Svanberg litografi

Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med guldgrund, signerad Max Walters -58, färgllitografi, 37/160, bildmått ca 52x40 cm

493664

2017-10-19