Eisenhower oljemålning politisk konst

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POLITISK KONST (1900-tal): "7 maj 1945" - porträtt Dwight Eisenhower, signerad NILSH, olja på duk, ca 45x54 cm

493669

2017-10-19