Brita af Klercker oljemålning

Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA af KLERCKER (1906-2001): *Gumma med äppelkorg´´, signerad B Klercker, olja på duk, ca 65x47 cm

Utställd: Lunds Konsthall 1981

493675

2017-10-19