Waldermar Sjölander

Waldermar Sjölander
Waldermar Sjölander
Waldermar Sjölander
Waldermar Sjölander

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Kvinnor, signerad och daterad Wald. Sjölander Ixaegrec 1948, akvarell, ca 52x37 cm

493678

2017-10-19