Brita af Klercker oljemålning

Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BRITA af KLERCKER (1906-2001): ´´Kiviks Markand´´, monogramsignerad och daterad á tergo 1946, olja på duk, ca 66x82 cm

493686

2017-10-19