Egil Jacobsen färglitografi

Egil Jacobsen färglitografi
Egil Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

EGIL JACOBSEN (Danmark 1910-1997): Komposition, signerad Egill Jacobsen, färglitografi 270/310, ca 56x45 cm

493688

2017-10-19