Design Henning Nilsson vas i stengods

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENNING NILSSON (1907-1993), Höganäs, vas, glaserat stengods, signerad och daterad 20/10 68 Henning Nilsson Höganäs, höjd 16 cm

493694

2017-10-19