Karl Momen Konkret konst

Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst
Karl Momen Konkret konst

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Reflekterande bälte, signerad och daterad atergo Momen 88-89, även signerad Momen 89, olja på duk, 100x80 cm

493698

2017-11-30