Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JUDITH JOHANSSON, ´´Smörblommor´´, formgiven i början av 1970-tal, rölakan, signerad JJ, ca 204x145 cm
Slitage, fläckar
493700
2017-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här