Röllakanmatta

Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, ´´Smörblommor´´, formgiven i början av 1970-tal, rölakan, signerad JJ, ca 204x145 cm

Slitage, fläckar

493700

2017-10-22