Byrå fanerat i mahogny och rot

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, fanerat i mahogny, 4 lådig, lådfronter fanerade i rot, nyckelskyltar i mässing, 106, 84x43,5 cm, nyckel finns

Bruksslitage

493723

2017-10-19