Trädgårdssoffa ormbunksmodellen
2017-10-25
493738
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, ormbunksmodell, vitmålad, sits av träribbor, längd ca 143 cm
Bruksslitage