Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOSEF FRANK, enkelsäng, för firma Svenskt Tenn, mahogny, bäddmått ca 91x193 cm
Fanérskador, slitage
493739
2017-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här