Zoia Krukowskaja Lagerkrans gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Gårdsmotiv, signerad och daterad Zoia 1937, påskrift a tergo "Tillhör Fru Zoia Lagerkrans 1/5 1941", gouache, ca 59x46 cm

Glas saknas

493778

2017-10-23