Carl Gunne motiv från Strandvägen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GUNNE (1893-1979): "Vårvinter!, motiv från Strandvägen utsikt mot Nationalmuseum och Skeppsholmen, olja på duk, signerad Gunne, 32x54 cm

493802

2017-10-19