Carsten Regild blandteknik

Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik
Carsten Regild blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARSTEN REGILD (1941-1992): Komposition, signerad C. Regild, blandteknik på litografisk botten, ca 52x72 cm

493810

2017-10-19