Axel Lind målning

Axel Lind målning
Axel Lind målning
Axel Lind målning
Axel Lind målning
Axel Lind målning
Axel Lind målning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Marint motiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 80x160 cm

493811

2017-10-19