Broscher armband emalj

Broscher armband emalj
Broscher armband emalj
Broscher armband emalj
Broscher armband emalj
Broscher armband emalj
Broscher armband emalj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROSCH, filigran, ljusblå emaljdekor delvis guillocherad, Marius Hammer, Bergen omkring 1900-talets början, höjd 5 cm, ARMBAND, silver, turkos emalj, längd 18 cm, BROSCH, vitmetall, i form av fjäril, turkos emalj, längd 6,2 cm

Armband med emaljskador och bucklor, Hammer-brosch med tennlödning

493829

2017-10-25