Ramar silver

Ramar silver
Ramar silver
Ramar silver
Ramar silver
Ramar silver
Ramar silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 4 st, silver, 2 silver/800, yttermått ca 8,5x6,5-21x16 cm

Slitage, smärre bucklor

493855

2017-10-19