Sydamerikansk skola olja

Sydamerikansk skola olja
Sydamerikansk skola olja
Sydamerikansk skola olja
Sydamerikansk skola olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYDAMERIKANSK SKOLA (omkring 1800): Jesus med törnekrona, olja på duk, 70,5x55 cm

Skador, färgbortfall

493857

2017-10-20