Tom Moore serigrafier
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TOM MOORE (född 1961) (3), Elvis, färgserigrafier i mapp, signerade Tom Moore, numrerade 314/490, 69x86 cm
Kuntoraportti
493865
Päivämäärä:
2017-10-19