Tom Moore serigrafier

Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier
Tom Moore serigrafier

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TOM MOORE (född 1961) (3), Elvis, färgserigrafier i mapp, signerade Tom Moore, numrerade 314/490, 69x86 cm

Kuntoraportti

493865

Päivämäärä:

2017-10-19