Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, jakaranda, framsida med skåp och bokhylledel, höjd 74, 80x137 cm, nyckel finns
Citesinty medföljer
Blekt, slitage
493866
2017-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här