Golvarmatur 1960-tal

Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal
Golvarmatur 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, Armaturhantverk Tibro, 1960-tal, furu samt förkromad metall, höjd ca 155 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

493909

Päivämäärä:

2017-10-19