Golvarmatur 1960-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, Armaturhantverk Tibro, 1960-tal, furu samt förkromad metall, höjd ca 155 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
493909
Päivämäärä:
2017-10-19