Golvkandelaber

Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVARMATUR, kandelaber, 1900-tal, gjuten i mässing, 12 ljusarmar med stearinljusformade glödlampshållare, höjd ca 170 cm

Lamphållare med skador, el i behov av översyn

493916

2017-10-19