Piedestal 1800-tal

Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RÖRSTRAND, piedestal samt ytterfoder, sent 1800-tal, majolika, höjd piedestal ca 92, höjd ytterfoder 30 cm

Ytterfoder med lagningar, smärre nagg

493927

2017-10-19