Kilian Zoll oljemålning Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KILIAN ZOLL (1818-1860): Interiör med jägare och gammal kvinna, signerad K.C. Zoll, olja på pannå, ca 41x51 cm.

493940

2017-10-30