Collier ringar armband
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, 2 st., odlade delvis barocka saltvattenspärlor, silverlås, RING, 18 k guld, odlad saltvattenspärla, RINGAR, 2 st., ARMBAND, 9 k guld, ringstorlekar 16,5-18 mm (total vikt 9 k ca 5,5 g)
Ett collier av, pärlor med slitage, skador
493942
2017-10-25