Skrivbord i engelsk stil

Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, England, mahognyfanér, läderkläddskiva, fothylsor, hjul och beslag i mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 75, 140x80 cm

slitage

493943

2017-10-19