Jesús Rafael Soto Konkret konst

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JÉSUS RAFAEL SOTO (Venezuela,1923-2005): Ur Vibrations, signerad och numrerad 187/200, silkscreen, bladmått ca 67x50 cm

493956

2017-11-30