Delapoer Downing oljemålning

Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DELAPOER DOWNING (England 1885-1902): Restful Interlude, signerad Delapoer Downing/90, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 36x53 cm

493957

2017-10-30