Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSSKÅP, art deco, 1930/40-tal, ek med inslag av flammig björk, skåpdörrar med invändiga hyllplan och lådor, höjd ca 160, bredd 102, djup 48 cm
Nyckel medföljer, smärre slitage
493969
2017-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här