Serveringsskåp art deco

Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco
Serveringsskåp art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSSKÅP, art deco, 1930/40-tal, ek med inslag av flammig björk, skåpdörrar med invändiga hyllplan och lådor, höjd ca 160, bredd 102, djup 48 cm

Nyckel medföljer, smärre slitage

493969

2017-10-20