Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR KAMKE (1882-1936): Kvinnor på marknad, signerad och daterad Ivar Kamke Rom -11, olja på pannå, ca

493984

2017-10-20