Andreas Brandt Konkret konst

Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS BRANDT (Tyskland, född 1935): Vit och blå komposition, signerad och daterad Brandt -69, 35/35, färgserigrafi, ca 49x69 cm

493988

2017-11-30